در باره ما

تماس با ما

Zhangjiagang پادشاه ماشین شرکت, با مسئولیت محدود

تلفن: + 86 512 58178676

فکس: + 86 512 56796350

تلفن همراه: +86 136 0622 0224

وب سایت: http://www.king-machine.com

ایمیل: info@king-machine.com

اضافه کردن: 800 متر غرب S338 Luyuan عبور از پل، استان Zhangjiagang شهر جیانگسو چین

کد: 215628

Zhangjiagang پادشاه ماشین شرکت, با مسئولیت محدود

خوش آمدید به شرکت ماشین شاه

مشخصات شرکت

Zhangjiagang پادشاه ماشین شرکت است تولید حرفه ای برای آشامیدنی بسته بندی ماشین آلات واقع در شهر zhangjiagang بسته فرودگاه شانگهای، ما بیش از 10000 متر مربع محل کار. ما تامین خط تولید کامل آب، آب میوه و نوشیدنی های گازدار و غیره.

دستگاه شاه را مدت طولانی ایده "مشتریان کیفیت گرا اولین '' ارائه مشتریان جهانی است که در زمینه آشامیدنی محصول با مجموعه ای از تجهیزات هوشمند مانند آب درمان درمان قبل از دمیدن دستگاه, پر کردن بسته بندی و جامع راه حل. ما ارائه مشتریان با اشکال زدایی و قسط در مراحل اولیه تجهیزات تحقیق و توسعه در مرحله میانی آموزش خدمات در مرحله بعد. تا به حال، پادشاه ماشین عالی تجهیزات و خدمات مناسب برای بسیاری از مشتریان در سراسر جهان، مانند کنیا Aquamist Sayona تانزانیا اوگاندا موج آبی، ونزوئلا و غیره Canaima عرضه کرده است. به عنوان آشامیدنی ماشین آلات تولید ما یک محیط کاری خوب است.

کارگاه

ما چیزهای

در کارگاه ما اپراتور حرفه ای و تکنسین با تجهیزات ماشین آلات پیشرفته و کامل کنترل کیفیت، ماشین پادشاه است قادر به قطعات کامل و دقیق ارائه پردازش و کل دستگاه تولید خدمات، ما ایجاد ارزش برای مشتریان در سراسر جهان. برای کنترل کیفیت، ماشین شاه پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت جامع با توجه به کیفیت محصول به عنوان سازمانی زندگی تا حال حاضر به تصویب CE، ایزو، گواهینامه SGS شرکت مطابق سیستم و استانداردها و الزامات، طوری که بهره برداری از محصولات و خدمات به نیازهای مشتری و مشتری رضایت و شناخت بدست می آوریم.

کینگ ماشین بازدید شما استقبال می کند!

محصولات

سیلیس فیلتر:
این می تواند حذف مواد جامد معلق و ذرات گلوتن در آب، بنابراین کاهش کدورت آب.
کربن فعال فیلتر:
این می تواند حذف رنگدانه بو و تعداد زیادی از ارگانیسم های بیولوژیکی در آب.
مبدل یون سدیم:
آن یون های کلسیم و منیزیم در آب تا نرم کردن آب را حذف می.
فیلتر دقیق:
تضمین شده است که دانه دانه بودن آب به روش اسمز معکوس غشاء کمتر از 0.1 ام دارد می کند.
اسمز معکوس:
اسمز معکوس دستگاه تجهیزات برای تصفیه آب شور با عمل تفاوت فشار غشاء نیمه نفوذ پذیر است. آن را به عنوان ضد به جهت طبیعی نفوذ آن اسمز معکوس نامیده می شود. مواد مختلف osmoticpressures متفاوت است.
اسمز معکوس می تواند حذف بیش از 97 درصد نمک محلول در آب و بالاتر از 99% از مواد کلوئیدی ميكروارگانيسم ذرات و ارگانیسم، تبدیل شدن به بهترین اول انتخاب تجهیزات مهندسی مدرن آب تصفیه شده، آب (فوق العاده تمیز آب) به ویژه آب و فضا. برجسته ترین ویژگی های مصرف کم انرژی، بدون آلودگی، روش ساده، آب با کیفیت بالا و عملکرد مناسب و نگهداری هستند.
استريلايزر UV:
UV برای کشتن برخی از باکتری هایی است که همچنین ممکن است عبور از طریق سیستم اسمز معکوس استفاده می کند.
استريلايزر ازن:
برخی از باکتری ها توسط UV کشته ممکن است، استريلايزر ازن برای کشتن باکتری های آن استفاده می کند.
Hollow فیبر Ultrafilter:
این ultrafilter dissymmetrical فیلم semipermeable است که ساخته شده از مواد درشت مولکول با فرآیند خاص تصویب. جریان مایع خام را تحت فشار داخل و یا خارج از فیلم. ذرات درشت مولکول ماده و کلوئیدی در مایع خام گرفته در سطح فیلم و دور خریداری شده توسط گردش خام مایع inspissated می شود، ماده در مایع جدا می شود متمرکز.
با توجه به مشتري منبع آب تجزیه و تحلیل گزارش ها و آب نهایی استاندارد مورد نیاز، ما به مشتری پیشنهاد برای انتخاب مناسب آب تصفيه.

صدور گواهینامه


Zhangjiagang پادشاه ماشین شرکت, با مسئولیت محدود

تلفن: + 86 512 58178676

فکس: + 86 512 56796350

تلفن همراه: +86 136 0622 0224

وب سایت:http://www.king-machine.com

پست الکترونیکی:info@king-machine.com