خودکار چهار حفره بطری های پلاستیکی ساخت دستگاه

خودکار چهار حفره بطری های پلاستیکی ساخت دستگاه

به خصوص برای تولید بطری های 3 گالن و 5 گالن استفاده شده است و به طور گسترده ای مورد استفاده برای تولید هر شکل پلاستیک از حیوان خانگی با گردن پس از اتمام از 15-200 میلی متر است.

جزئیات محصول

مقدمه:
به خصوص برای تولید بطری های 3 گالن و 5 گالن استفاده شده است و به طور گسترده ای مورد استفاده برای تولید هر شکل پلاستیک از حیوان خانگی با گردن پس از اتمام از 15-200 میلی متر است.
تابع:
1. کامل تابع با سرمایه گذاری های اقتصادی.
2 اندازه کوچک و جمع و جور ساخت و ساز با هیچ زباله های فضایی.
3. آسان به راه اندازی و نگهداری عملیات توسط یک نفر.
4 صرفه جویی انرژی و مضطرب به فرسوده. اتخاذ جدید لنگ دو چهار میله قفل قالب صلیب ثابت. تامین فشار سیستم دمیدن.
5. ما مي توانيم مختلف قالب های پریفورم و درب از 3 تا 5 گالن برای دیدار با customersand #39; مورد نیاز است.
پارامتر های فنی:

مدل

کیلومتر 12

ظرف

مواد محصول

حیوان خانگی

دوره

8L-25L(3-5Gallon)

خروجی نظری

90-180PCS/H

Preform طول

15-460 میلی

Preform قطر داخلی

5-200 میلی متر

ماشین های قالب گیری

صفحه Max.mould Dimenstion(L x W)

420x500mm

ضخامت Max.mould

400mm

بستن نیروی

330KN

قالب باز سکته مغزی

380 میلیمتر

وزن و اندازه دستگاه

دستگاه اصلی (L x W x H)

218 * 77 * 196 سانتی متر

وزن دستگاه اصلی

1000 کیلوگرم

بخاری (L x W x H)

237 * 68 * 165 سانتیمتر

وزن بخاری

380 کیلوگرم

قدرت

40kw

جزئیات:

نمایشگاه عکس

Andamp بسته بندی؛ حمل و نقل

خدمات ما
1.installation، اشکال زدایی

پس از تجهیزات کارگاه مشتری رسیده، محل تجهيزات با توجه به طرح هواپیما ارائه شده ما. ما ترتیب چاشنی تکنسین تجهیزات نصب، اشکال زدایی و آزمون گری در همان زمان را رسیدن تجهیزات دارای ظرفیت تولید خط. زمان برای نصب و اشکال زدایی 15 تا 25 روز است.

2 آموزش

شرکت تکنولوژی آموزشی را به مشتریان ارائه می دهند. محتوای آموزش ساختار و نگهداری از تجهیزات کنترل و بهره برداری از تجهیزات است. آموزش در کارگاه مشتری است. تکنسین چاشنی راهنمای و آموزش برون نما را ایجاد خواهد کرد. بعد از آموزش، تکنسین خریدار می تواند بهره برداری و نگهداری استاد، می تواند تنظیم روند و درمان شکست های مختلف.

3 تضمین کیفیت

ما قول می دهم که ما محصولات جدید و استفاده نشده است. آنها از مواد مناسب ساخته شده است، اتخاذ طراحی جدید. کیفیت، مشخصات و عملکرد تمام تقاضا قرارداد را تامین کند. ما قول می دهم که محصولات این خط می تواند ذخیره سازی برای یک سال بدون اضافه کردن هر آسپتیک.

4.خدمات پس از فروش

1، پس از بررسی توسط ما ارائه می دهیم 12 ماه ضمانت کیفیت رایگان پیشنهاد پوشیدن قطعات و بخش دیگر در پایین ترین قیمت را ارائه می دهیم. در تضمین کیفیت تکنسین خریداران باید عمل و حفظ تجهيزات با توجه به تقاضا فروشنده, شکست برخی از اشکال زدایی. اگر شما می تواند مشکلات را حل کند، ما شما را با تلفن راهنمای; اگر مشکلات هنوز حل نشده، ما ترتیب تکنسین به کارخانه خود را در حل مشکلات. هزینه تکنسین ترتیب می بینید روش درمان هزینه تکنسین.
2، پس از تضمین کیفیت ما را در ارائه تکنولوژی پشتیبانی و خدمات پس از فروش. ارائه قطعات یدکی و سایر لوازم یدکی در قیمت مطلوب; پس از تضمین کیفیت، تکنسین خریداران باید عمل و حفظ تجهيزات با توجه به تقاضا فروشنده, شکست برخی از اشکال زدایی. اگر شما می تواند مشکلات را حل کند، ما شما را با تلفن راهنمای; اگر مشکلات هنوز حل نشده، ما ترتیب تکنسین به کارخانه خود را در حل مشکلات. هزینه تکنسین ترتیب می بینید روش درمان هزینه تکنسین.

کینگ ماشین یکی از بزرگترین حفره چهار خودکار پلاستیکی بطری ساخت دستگاه تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین است. ما بسیاری از اپراتورهای حرفه ای و تکنسین ها و همچنین دستگاه های پیشرفته به کارخانه ما شما را با تجهیزات دقیق در قیمت رقابتی فراهم معرفی. و سفارشات سفارشی نیز استقبال می شود.

Hot Tags: خودکار چهار حفره ساخت بطری پلاستیکی دستگاه چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، قیمت
محصولات مرتبط

پرس و جو